gala_excelentei.pngplati_online.pnginregistrare_cnasr.pngsucursale_teritoriale.pngreteaua_excelenta.pnglocuri_munca.png

Fundatia Health Action Overseas angajeaza Asistent Social

Fundatia Health Action Overseas, organizatie nonguvernamentala cu activitate in domeniul asistentei persoanelor cu dizabilitati, angajeaza pentru proiectul din Constanta, Asistent Social, 40h/lună, 2h/zi, program flexibil.

Responsabilitati: Asistentul social raspunde de realizarea si coordonarea activitatilor specifice managementului de caz, oferă sprijin beneficiarilor HAO: consiliere, obținerea si menținerea unui loc de muncă, dezvoltare de deprinderi de viață independentă.

Cerinte: Studii superioare de specialitate finalizate in asistență socială și aviz de exercitare a profesiei, abilitati de comunicare si relationare, capacitatea de a lucra individual si in echipa, rezistenta la stress, cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu. Experienta profesionala de minim 2 ani.

Experienta in domeniul managementului de proiect si in gestionarea resurselor umane, materiale, financiare si informationale, precum si experienta de lucru cu persoane cu dizabilitati constituie un avantaj.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV si scrisoare de intentie prin e-mail la adresa: alinadobrescu@hao.org.ro pana la data de 05.08.2020. Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

comisii_cooperative.pngcorpul_de_control.pngcomitetul_sectorial_sanatate_asistenta_sociala.pngfinanciar.png

registru_actualizat.png

Contact

Bucuresti, Str. Biserica Amzei, nr.29, et.3, sector 1, cod postal 010393

cnasr_qr.pngtel1: 0748 124 585
tel2: 021 317 51 25
fax1: 031 817 20 47
fax2: 021 317 24 30

e-mail: cnasr@cnasr.ro

Cont IBAN:
RO38 RZBR 0000 0600 1203 7312

Banca: Raiffeisen Bank,
Agentia Piata Romana Bucuresti

Cont IBAN:
RO56 RNCB 0075 0352 4057 0001

Banca: BCR
Unitatea BCR Unirea

Cod fiscal: 17400940

Program de relatii cu publicul:
luni-joi
orele 10.30-14.30